Black Friday

AKCIA AKÁ TU EŠTE NEBOLA!
UŠETRI PRI DNEŠNOM NÁKUPE AŽ 120 €!

Akcia trvá len 1 DEŇ a do konca ostáva už len
01
dní
:
 
00
hodín
:
 
31
minút
:
 
03
sekúnd

You missed out!

Winson Energy

Denná potreba energie a vitamínov
v jednej dávke!

Prirodzená a zdravá forma získavania energie, ktorá:

 • Redukuje stres a únavu
 • Posilňuje imunitu a dodáva telu všetky potrebné vitamíny                   a minerály
 • Zlepšuje náladu
Objednajte si dnes Winson Energy a automaticky dostanete energiu až na 100 dní úplne ZDARMA

1 + 2 ZDARMA!

Čo je Winson Energy?

Winson Energy je unikátny naturálny energetický nápoj, ktorý naplní vašu energetickú potrebu v priebehu 50 dní. Jedna fľaška obsahuje prírodný super-mix tých najkvalitnejších zložiek, vitamínom a minerálov, ktoré vám dodajú potrebnú energiu na zvládnutie každodenných povinností. S Winson Energy získate fantastický denný prísun pomocných látok na podporu dobrej náladystabilnej energie počas celého dňa.

Winson Energy prináša riešenie na zvládanie tlaku
a stresu súčasnej rýchlej doby

Cítite sa pravidelne unavený?

Chýba vám energia na vykonanie každodenných povinností?

Nezačnete deň bez šálky kávy?

Pri náročnom výkone siahate po energetických nápojoch?

Snažíte sa byť vo všetkom najlepší?

Súčasná rýchla doba na nás kladie čoraz vyššie nároky a neustále zvyšuje tlak na náš výkon a výsledky. Chceme byť najlepšou matkou, otcom, manželkou, manželom, šéfom, zamestnancom, študentom či priateľom. Pôsobí na nás súčasne niekoľko stresorov, ktoré nám spôsobujú únavu a vyčerpanie.

Aby sme to dokázali zvládnuť, potrebujeme energiu, ktorú sa snažíme dobiť rýchlo dostupnými spôsobmi. Väčšina z nich však nie je zdraviu prospešná. Spotreba nezdravých, chemicky upravovaných a presladených energetických nápojov pritom neustále narastá. Doplnia nám síce chýbajúcu energiu, ale len krátkodobo. Vaša energia je tak ako na horskej dráhe, nehovoriac o škodlivých vedľajších účinkoch pridaných látok na naše zdravie.

Vyrobený z prírodných látok, ktoré

navzájom skvelo spolupracujú

Iba jedna dávka nápoja Winson Energy vám umožní získať kontrolu nad únavou a stabilizovať svoju energiu počas celého dňa, a to prirodzenou a zdravou formou. Zdrojom týchto jedinečných účinkov je starostlivo vyberaná kombinácia tých najlepších prírodných bylín a látok:

Kórejský ženšen

Navodzuje rovnováhu všetkých životných funkcií a obsahuje zdraviu prospešné látky.

Zelený čaj

Podporuje antioxidačné a antibakteriálne aktivity a pôsobí ako spaľovače tukov, obsahuje aj minerálne látky.

Guarana

Zlepšuje pamäť, a schopnosť učenia, urýchľuje metabolizmus a tým podporuje redukciu hmotnosti.

Zelené kávové zrná

Dodáva energiu a pomáha pri spaľovaní tukov, stimuluje krvný obeh a podporuje detoxikáciu.

Aminokyseliny

L- glutamín a L-taurín dodávajú energiu najmä svalovým bunkám a v spolupráci s kofeínom sa ich efekt znásobuje.

Kyselina jablčná

Podporuje detoxikáciu, zlepšuje trávenie a premenou na sacharidy dodáva priamo energiu.

Dodáva telu energiu počas 50 DNÍ! Balenie obsahuje až 50 dávok.

Prirodzeným získavaním energie prostredníctvom Winson Energy dodávate telu potrebnú dávku vitamínov, ktoré prinášajú vášmu telu okrem vitality ešte množstvo ďalších benefitov:

 • Zvyšuje vašu fyzickú aktivitu
  Aminokyseliny obsiahnuté v nápoji dodávajú energiu najmä svalovým bunkám a v spolupráci s kofeínom sa ich efekt znásobuje, vďaka čomu bude badať zlepšenie aj na vašej fyzickej kondícii.

 • Podporuje detoxikáciu tela a spaľovanie tukov
  Kombinácia zeleného čaju, kyseliny jablčnej a zelených kávových zŕn významne napomáha vášmu tráviacemu systému. Stimuluje antioxidačné a antibakteriálne aktivity, urýchľuje metabolizmus a napomáha tak pri spaľovaní tukov a detoxikácii organizmu.

 • Zlepšuje kondíciu mozgu
  S fyzickou aktivitou sa zvýši aj vaša mentálna výkonnosť. Prítomnosť guarany v nápoji nielenže znižuje únavu, ale napomáha zlepšovať pamäť a schopnosť učiť sa. Zvyšuje bdelosť, koncentráciu a aktívnu pozornosť (focus).

 • Má omladzujúce účinky
  Tým, že sa zbavíte stresu, únavy a vyčerpania, vitalita vášho tela sa prejaví aj na vašej fyzickej kráse a schopnosti robiť bežné činnosti oveľa efektívnejšie.
 • Podporuje životnú rovnováhu
  Účinky kórejského ženšena navodzujú rovnováhu všetkých životných funkcií vášho tela, výsledkom čoho je harmónia medzi mentálnym a fyzickým zdravým, vaša pohoda a vyrovnanosť.


Ako vznikol Winson Energy?

Andy Winson - tréner, mentor a motivátor v oblasti rozvoja ľudského potenciálu a prosperity už viac ako 20 rokov pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia. Denne sa pritom stretáva s otázkou, ktorú si kladiete určite aj vy: „Ako mať počas dňa dostatok energie na zvládnutie všetkých povinností?" Jeho odpoveďou je Winson Energy! Dlho bádal a skúmal, ako im dať zdroj vitalitypotrebnej energie, ktorá by im pomohla na ceste za ich snami.

Začiatkom roka 2019 predstavil svetu unikátny energetický nápoj vyrobený z čistých, prírodných surovín najvyššej akosti a kvality.

Pomer zložiek, vitamínovminerálov bol dlhé roky konzultovaný a vyvíjaný s TOP domácimi a zahraničnými odborníkmi na zdravie a výživu s viac ako 30-ročnou praxou vo vedevýskume doplnkov výživy.

Winson Energy spĺňa tie najnáročnejšie kritériá na kvalitatívne podmienky.

Energia a zásoba vitamínov v jednej dávke za DESAŤ sekúnd!

Pomery zložiek, vitamínov
a minerálov bol dlhé mesiace konzultovaný a vyvíjaný s TOP odborníkmi na zdravie a výživu
v Česku a na Slovensku s viac
ako 30-ročnou praxou vo vede
a výskume doplnkov výživy.


Preto vznikol unikátny energetický nápoj, ktorý naplní váš energetický level v priebehu 50 dní.

 • ENERGY BLEND
  Vitalizujúca zmes
 • 100% PRÍRODNÉ
  Vyrobené bez umelých konzervantov
 • Bez pridaného cukru
  Vhodné pre lowcarb nadšencov
 • VEGAN FRIENDLY
  Vhodné pre vegánov

Uchovávajte v chlade

Dátum expirácie uvedený na fľaši je len orientačný. Konzumácia nápoja Winson Energy po tomto dátume je bezpečná a nijakým spôsobom sa tým neznižujú pozitívne účinky jeho užívania.

 • Redukuje stres a únavu
 • Stabilizuje vysokú úroveň energetického levelu počas celého dňa
 • Garancia vrátenia peňazí do 30 dní
 • Zlepšuje náladu

100% Garancia vrátenia peňazí! Veríme v prémiovú kvalitu nášho produktu, preto ponúkame garanciu vrátenia peňazí do 30 dní.

Čo hovoria o Winson Energy ľudia?

Jarmila Romanovská

Bývala som v robote taká, že keď som dlho pozerala do počítača, upadala mi pozornosť. Proste sa mi nechcelo. Avšak po pravidelnom užívaní Winson Energy je to sto a jedno.

Moja prvá skúsenosť s ním ma totálne prekvapila. Vyhrala som ho v súťaži, a potom som si ho kúpila, pretože som s ním nadmieru spokojná.

Tiež sa mi vďaka nemu prestali robiť modriny, niekedy stačil malý dotyk a mala som modrinu. Teraz sa mi to už nedeje.

Peter

Pijem ho úplne od začiatku až na nejakú malú pauzu teraz počas Covidu, pretože mi došiel. Ja vidím ten účinok predovšetkým v mentálnej energii.

Odkedy ho mám, tak nepijem kávu a tiež akékoľvek energetické nápoje. Proste z jedného dňa na druhý som ich nepotreboval. Vždy, keď na mňa príde útlm, dám si jednu dávku a za 30 sekúnd mi zafunguje.

Drží mi to 2 hodiny taký fokus, že prácu urobím oveľa rýchlejšie a aj moje výsledky sú lepšie. Robil som štátnice a za jeden deň som dal 6 skúšok.

Andrejka

Ja si ho dávam vždy ráno v práci. Tým, že prišiel, ako tomu hovorím, Corona-cirkus, musela som sa trošku prispôsobiť situácii a popri podnikaní si nájsť aj prácu, preto potrebujem byť celý deň na nohách a vládať, a preto s ním vždy začínam svoj deň.

A okrem toho veľmi ho odporúčam ženám, pretože odkedy ho užívam, absolútne mi prestali padať vlasy. To zloženie vitamínov a látok je také úžasné, že ak hľadáte doplnok výživy, tak určite tento.

Winson Energy nie je len o energii, za tú dobu, čo ho užívam som na sebe spozorovala, že to významne pomáha aj kráse, preto ho rozhodne odporúčam.

Evka Straková

Ja musím povedať niečo za svoju 90-ročnú mamu, ktorej som kúpila Winson Energy pred rokom na tréningu Objav Svoju Silu. Od toho momentu si u nás doma “Winsonko”.

Predtým nechápala, prečo sa stále chodím niekde učiť, no teraz sa ma pýta, kedy opäť pôjdem, pretože jej už dochádza Winson Energy. Vidím na nej absolútnu regeneráciu mentálnej energie a v podstate prestala brať akékoľvek ďalšie vitamíny, pretože Winson Energy jej to všetko plnohodnotne nahrádza.

Niekedy ju musím brzdiť, aby si nedávala viac ako 10 ml denne, pretože by nezaspala. Musím potvrdiť, že je to naozaj úžasné, ďakujem.

-ZUZANA HAASOVÁ - herečka a speváčka

-ARON MITU TESFAYE - profesionálna lektorka tanca

-Kali - RAPER

Namiešaj si svoj drink!

S Winson Energy si možno pripraviť aj rôzne nápoje, ktorých prípravu zvládnete pohodlne doma sami, a tak si jeho účinky možno vychutnať naozaj štýlovo.

Inšpirujte sa 4 receptami od nášho profesionálneho barmana:

MANGO PASSION


10 ml Winson Energy
50 ml mangového džúsu
20 ml Tonic

BITE IT


10 ml Winson Energy
20 ml sódy
50 ml ananásového džúsu
5 ml citrónovej šťavy

WINSON TEA


10 ml Winson Energy
120 ml zeleného čaju
med
5 ml citrónovej šťavy
2 ks klinčekov
½ škorice

CARROT WINSON ENERGY


10 ml Winson Energy
50 ml mrkvového džúsu
20 ml sódy
5 ml citrónovej šťavy

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ DO 30 DNÍ

Naši zákazníci su našou #1 prioritou!

Veríme v prémiovú kvalitu nášho produktu, preto ponúkame garanciu 

vrátenia peňazí do 30 dní.